Hypokalkulačka

Požiadajte nás o individuálnu ponuku na mieru do 48 hodín prostredníctvom hypokalkulačky

Máte radi vo veciach istotu? V tom prípade nás môžete požiadať o expresný výpočet hypotéky na mieru cez online kontaktný formulár. Návrh na mieru vám vypracujeme už do 48 hodín a zohľadníme vaše individuálne požiadavky, preferencie i možnosti splácania hypotéky na nehnuteľnosť – byt či dom.

Pri výpočte hypotéky na mieru zohľadníme i výhodné akcie bánk či rôzne limitované ponuky. Výpočet je rovnako, ako pri hypokalkulačke bezplatný a bez akýchkoľvek záväzkov. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácii. Naši hypotekárni špecialisti sú vám kedykoľvek k dispozícii.

hypotekárni špecialisti
Hypokalkulačka

Hypokalkulačka – bezplatný vyhľadávač najvýhodnejších ponúk hypoték

Hypokalkulačka je tu pre vás bezplatne a výhodne. Za pár sekúnd vám pomôže nájsť tú najvýhodnejšiu hypotéku medzi viacerými ponukami rôznych bánk. Hypokalkulačka prehľadáva a vypočítava ponuky na základe vami zadaných parametrov. Stačí zadať výšku hypotéky na nehnuteľnosť, o ktorú plánujete požiadať a dĺžku rokov splácania.

Na základe zadaných parametrov vám hypokalkulačka zobrazí ponuky bánk s výškou mesačných splátok a výškou úrokov. Výsledky zároveň zoradí zostupne od najvýhodnejšej ponuky. Zadanú dĺžku splácania hypotéky v počte rokov môžete rôzne meniť a sledovať ako sa mení výška mesačných splátok či výška úrokov.

Hypokalkulačka

Porovnajte si možnosti hypoték za pár sekúnd a my Vám pomôžeme vybrať si tú najvýhodnejšiu.