Realitný maklér

Realitný maklér

Kto je to realitný maklér a s čím vám pomôže?

Realitný maklér je vašim najlepším poradcom pri sprostredkovaní kúpy či predaja nehnuteľnosti pričom je súčasťou realitnej kancelárie. Úlohou realitného makléra je zastupovať záujmy predávajúceho i kupujúceho, ako aj prenajímateľa a nájomcu. Realitný maklér je osobou, ktorej môžete dôverovať počas celej doby spolupráce, pretože dôverne pozná trh s nehnuteľnosťami a má odborné vedomosťami, ako aj skúsenosti zo sveta realít nehnuteľností.

Realitný makléri RE/MAX Stork spĺňajú všetky tieto predpoklady. Pravidelne prechádzajú odbornými školeniami a kurzami, ktoré zlepšujú ich prehľad i odbornosť našej spoločnosti a samozrejme neustále zlepšujú služby ponúkané vám – našim klientom. RE/MAX Stork je pre klienta zárukou profesionality, individuálneho prístupu a férového jednania na úrovni.

Naši realitní makléri vám radi podajú pomocnú ruku vo svete nehnuteľností

Naši realitní makléri sú tu pre vás či už máte záujem o kúpu nehnuteľností, predaj nehnuteľností – predaj domov či predaj bytov, ale i o prenájom či podnájom nehnuteľností v Bratislave a okolí. Sme skutoční profesionáli. Svetu realít rozumieme a dokážeme odhadnúť i prognózu vývoja trhu s nehnuteľnosťami v Bratislavskom kraji do budúcnosti.

Radi vás nasmerujeme a pomôžeme či už máte s realitami dlhodobé plány alebo plánujete len jednorazovú kúpu či predaj nehnuteľnosti. Neustále sledujeme najnovšie trendy a zároveň máme dobrú orientáciu a prehľad i vo finančnom sektore či v oblasti poskytovaní hypoték a hypotekárnych služieb bankami. Pokiaľ túžite mať istotu a svojmu realitnému maklérovi plne dôverovať, spoľahnite sa aj vy na naše výhodné služby tak, ako to už urobili desiatky našich spokojných klientov.

Realitní makléri v Bratislavskom kraji
Kúpa, predaj či prenájom?
Kúpa, predaj či prenájom?

KÚPA, PREDAJ
ČI PRENÁJOM?

S nami sa nemusíte báť ani odvážnych krokov