Nehnuteľnosti

Nehnuteľnosti

Čo sú to nehnuteľnosti?

Nehnuteľnosti sú z právneho hľadiska definované ako veci nehnuteľné čiže veci, ktoré nie je možné premiestniť. Ako nehnuteľnosti sú označované reality, pod ktoré spadajú pozemky či stavby spojené so zemou pevným základom. Za nehnuteľnosti sú považované napríklad domy, garáže, chalupy, chaty, ako aj rôzne hotely, strediská, firemné a kancelárske budovy či akékoľvek iné budovy a stavby.

Nehnuteľnosti sú označované ako reality v momente, keď sú ponúknuté na predaj. Aj preto je predaj domov či predaj bytov nazývaný tiež ako predaj realít. Na Slovensku zoznam nehnuteľností eviduje Katastrer nehnuteľností, ktorý prevádzkuje Slovenský úrad zememeračský a katastrálny.

Nehnuteľnosti v Bratislave a okolí vám pomôžeme predať, prenajať i kúpiť

Nehnuteľnosti v Bratislave a okolí u nás v RE/MAX Stork dôverne poznáme. Naši realitní makléri sa stanú vašimi najlepšími poradcami či už nehnuteľnosti plánujete predať, prenajať alebo máte záujem o podnájom či kúpu realít. Svet nehnuteľností sa pravidelne mení. Ceny nehnuteľností stúpajú a klesajú dnes priam na dennej báze, kým súčasne reality na trh prichádzajú a odchádzajú.

Vo svete nehnuteľností vám podáme pomocnú ruku a pomôžeme vám zorientovať sa či nájsť ten správny smer na ceste za vašim vysnívaným bývaním alebo inou vytúženou nehnuteľnosťou. Či už hľadáte reality v Bratislave, domy v Pezinku, prenájmy bytov v Trnave, nehnuteľnosti v Ivanke pri Dunaji či novostavby v Bernolákove alebo iné nehnuteľnosti – my sme vám vždy k dispozícii.

Nehnuteľnosti v Bratislave a okolí
financovanie nehnuteľností

Investícia do nehnuteľností, ktorú neoľutujete

Vieme, že investícia do nehnuteľností je pre našich klientov spravidla celoživotnou investíciou. Pri výbere nehnuteľností preto dbáme na individuálny prístup a vyhľadávanie nehnuteľností v Bratislave a okolí na mieru vašim požiadavkám. Myslíme na vás aj pri otázke financovania nehnuteľností. Radi vám pomôžeme vybrať najvhodnejšiu hypotéku pre vaše potreby alebo využiť porovnanie hypoték online prostredníctvom našej hypokalkulačky.

V oblasti nehnuteľností nám už dlhé roky dôverujú klienti z celého Slovenska i zo zahraničia, ktorí majú záujem o sprostredkovanie kúpy, predaja, podnájmu a prenájmu rezidenčných nehnuteľností v Chorvátskom Grobe či v Bratislave a okolí. U nás máte istotu profesionality, dôvery a osobného prístupu. V RE/MAX Stork  chceme, aby vám nami sprostredkované nehnuteľnosti robili celoživotnú radosť tak, ako nám robí radosť plniť vaše sny pri hľadaní realítnehnuteľností.

Kúpa, predaj či prenájom?
Kúpa, predaj či prenájom?

KÚPA, PREDAJ
ČI PRENÁJOM?

S nami sa nemusíte báť ani odvážnych krokov