Predaj bytov

Predaj bytov

Predaj bytov v Bratislave na mieru vašich požiadaviek

Predaj bytov v Bratislave a okolí vám radi sprostredkujeme. V oblasti predaja bytov v Bratislavskom kraji vám ponúkame bohaté skúsenosti, široký výber možností, ako aj individuálne prispôsobenie presným parametrom vašich požiadaviek pri hľadaní, ako sa hovorí, vášho bytu snov.

predaji bytov máme jasno. Vieme, že každý hľadá niečo iné. Našu ponuku pravidelne aktualizujeme a na dennej báze do nej byty v Bratislave, ale i byty v Bernolákove, byty Ivanke pri Dunaji či iných častiach Bratislavy pribúdajú. Predaj bytov zabezpečujeme i pre široké okolie Bratislavy a v našej databáze sa nachádzajú i byty v Trnave či byty v Pezinku alebo v ďalších obľúbených lokalitách blízko hlavného mesta.

Byty na predaj

Predaj bytov v Bratislave so spoľahlivým partnerom

Predaj bytov v Bratislave a okolí zabezpečujeme dlhodobo. Naši realitní makléri sa radi stanú vašimi partnermi pri hľadaní bytov, ale i iných nehnuteľností. Zameriavame sa na sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu i podnájmu bytov v Chorvátskom Grobe i v celom Bratislavskom kraji a byt na mieru vám pomôžeme sprostredkovať v čo najkratšom čase.

Máte na predaj bytov vlastné požiadavky? Hľadáte konkrétne riešenie? Túžite po modernom byte v novostavbe alebo pôvodnom byte na pokojnom sídlisku? Máme pre vás riešenie. Zadajte nám vaše požiadavky a naši realitní makléri nájdu pre vás byt na predaj, prenájom, kúpu či podnájom v čo najkratšom čase a na mieru vašich predstáv.

Predaj bytov v Bratislave
financovanie k predaju bytu

S nami budete s predajom bytov spokojní

predaju bytov v Bratislave a okolí pristupujeme profesionálne a férovo. Spoľahnúť sa môžete na dôvernú komunikáciu medzi vami a realitným maklérom, ktorý vás bude pravidelne informovať o nových ponukách pre vás. Samozrejmosťou je i diskrétnosť a poradenstvo pri výbere, ako aj individuálny prístup a možnosť osobných stretnutí i online komunikácie počas celej doby spolupráce.

predaju bytov patrí i financovanie. Radi vám poradíme i v oblasti hypoték a pomôžeme nájsť tú najvhodnejšiu pre vás a pre pokrytie vašich potrieb. Vyskúšať môžete aj našu bezplatnú hypokalkulačku, ktorá vám vyráta približné úroky i dobu splácania pre vami zadanú sumu pôžičky. Snažíme sa aby ste boli v u nás RE/MAX Stork s predajom bytov i s predajom domov vždy spokojní. Aj preto vám ponúkame nadštandardné služby a skúsenosti, ktoré v rýchlo meniacom sa svete nehnuteľností určite oceníte.

Kúpa, predaj či prenájom?
Kúpa, predaj či prenájom?

KÚPA, PREDAJ
ČI PRENÁJOM?

S nami sa nemusíte báť ani odvážnych krokov