Predaj domov

Predaj domov

Predaj domov v Bratislave a okolí nebol nikdy jednoduchší

Predaj domov v Bratislave a okolí zabezpečujeme už niekoľko rokov. Nehnuteľnostiam rozumieme a spoľahlivo dokážeme posúdiť ich kvalitu a nájsť pre vás najvhodnejšiu realitu – dom či byt podľa vašich individuálnych požiadaviek. Pri predaji domov sa sústredíme na vytvorenie ponuky na mieru pre vás. Zakaždým vám ponúkneme viaceré domy na predaj, z ktorých si môžete vybrať váš dom snov.

Predaj domov je spojený i s porovnávaním a hľadaním pozitív i možných negatív všetkých domov na predaj. Vieme, že len tak je možné nájsť nehnuteľnosť, ktorá vám bude vyhovovať po každej stránke. Či už hľadáte veľký rodinný dom, menší dom pre dvojicu alebo máte iné požiadavky, u nás v RE/MAX Stork ste na správnom mieste.

Ako prebieha predaj domov v Bratislave?

Aj predaj domov v Bratislave a okolí je spätý s rôznymi požiadavkami našich klientov. Kým niekto hľadá dom na predaj v centre Bratislavy, iní hľadajú nehnuteľnosti v pokojnej lokalite, ako napríklad v Ivanke pri Dunaji, v Bernolákove či v neďalekých mestách, ako napríklad domy v Trnave či domy v Pezinku. Naši realitní makléri ponuku a dopyt realít v Bratislavskom kraji dobre poznajú, pravidelne monitorujú a nech už sú vaše preferencie akékoľvek, zaručene nájdeme vhodnú nehnuteľnosť aj pre vás.

V oblasti predaja domov v Bratislave a celom Bratislavskom kraji nám dlhodobo dôverujú kupujúci i predajcovia. Zastrešujeme komplexné služby realitnej kancelárie, medzi ktoré patrí ako predaj domov v Bratislave a okolí, tak i predaj bytov a iných nehnuteľností či sprostredkovanie kúpy, prenájmu a podnájmu rezidenčných nehnuteľností v Bratislavskom kraji.

predaj domov v Bratislave
Kúpa, predaj či prenájom?
Kúpa, predaj či prenájom?

KÚPA, PREDAJ
ČI PRENÁJOM?

S nami sa nemusíte báť ani odvážnych krokov

financovanie kúpy domu

Sme spoľahlivý partner, ktorý vám s predajom domov rád pomôže

predajom domov v Bratislave a okolí vám vždy radi pomôžeme. Poskytujeme predaj domov, ako aj široké možnosti kúpy domov – či už ste predávajúci alebo kupujúci radi sa staneme vašim spoľahlivým partnerom vo svete realít. Samozrejme, radi vám pomôžeme i s financovaním. Využiť môžete našu bezplatnú hypokalkulačku alebo vám ochotne pomôžeme nájsť najvhodnejšiu hypotéku pre vaše potreby.

V oblasti predaja domov v Bratislave i Bratislavskom kraji si s nami nekupujete len dom či nehnuteľnosť, kupujete si bývanie, ktoré sa stane vašim budúcim domovom. Ak už máte o svojom budúcom bývaní presné predstavy alebo hľadáte inšpirácie či radi porovnávate viaceré možnosti predtým než spravíte konečné rozhodnutie, u nás v realitnej kancelárii RE/MAX Stork ste vždy na správnom mieste.