Reality

Reality

Kvalitné reality na mieru

Označenie reality je dnes už zaužívaným pomenovaním pre rôzne typy nehnuteľností. Reality sú všetky nehnuteľnosti určené na predaj či kúpu alebo podnájom a prenájom. Reality sú odborne nazývané podľa latinského pomenovania ako imobilia a zaužívané je i anglické pomenovanie real estate či real property.

V našej realitnej kancelárii RE/MAX Stork sa staráme o predaj, prenájom, podnájom i kúpu realít v Bratislave a okolí na mieru požiadaviek našich klientov. Realitám a rôznym typom nehnuteľností dôverne rozumieme, vďaka čomu sme dlhodobo spoľahlivým partnerom našich klientov pri kúpe a predaji domov či kúpe a predaji bytov a iných nehnuteľností.

Reality snov v Bratislave a okolí

Aj vy hľadáte reality snov v Bratislave a okolí? Radi sa staneme vašim partnerom na dlhé kilometre, ktoré sa pokúsime čo najviac skrátiť. Hľadanie realít v Bratislave a okolí nie je celkom jednoduché, nie však vtedy, keď si vyberiete spoľahlivého partnera, ktorý sa medzi realitami a nehnuteľnosťami v Bratislavskom kraji dlhodobo orientuje.

Naši profesionálni realitní makléri sú vám plne k dispozícii vždy, keď to budete potrebovať. Zameriavame sa predovšetkým na sprostredkovanie kúpy, predaja, podnájmu a prenájmu realít a rezidenčných nehnuteľností v Bratislavskom kraji a Chorvátskom Grobe. Radi vám pomôžeme nájsť vysnívané bývanie v Bratislave, byt v Trnave, novostavby v Pezinku, prenájom v Bernolákove alebo naplníme iné požiadavky v oblasti realít na mieru vašich požiadaviek.

reality v Bratislave a okolí
Kúpa, predaj či prenájom?
Kúpa, predaj či prenájom?

KÚPA, PREDAJ
ČI PRENÁJOM?

S nami sa nemusíte báť ani odvážnych krokov

výber realít v Bratislavskom kraji

Najširší výber realít v Bratislavskom kraji, ktoré sa zmestia do vášho rozpočtu

U nás sa môžete spoľahnúť na výber realít z najširšej ponuky, akú v rámci Bratislavského kraju nájdete. Reality pravidelne monitorujeme a či už hľadáte nehnuteľnosť na bývanie, alebo chcete predať tú vašu, vždy máme pre vás riešenie. Keďže naši klienti na jednej strane reality predávajú a na druhej kupujú alebo ponúkajú ich predaj a podnájom, ponuka a dopyt sú zakaždým pestré. Sme tu pre vás aj pokiaľ hľadáte konkrétny typ nehnuteľnosti s presnými parametrami a požiadavkami na lokalitu či vybavenie.

Vždy vám pomôžeme zmestiť sa čo najlepšie do vášho rozpočtu. V prípade potreby využitia hypotekárnych služieb vám radi pomôžeme nájsť najvhodnejšiu hypotéku na mieru a využiť môžete aj našu hypokalkulačku, ktorá pre vás bezplatne porovná ponuky bánk. S nami sa jednoducho môžete spoľahnúť na komplexné služby na úrovni v oblasti realítnehnuteľností.